Blog RSS Feed

Personalizim i Emrit me cokollate

Personalizim i Emrit me cokollate

Oazi 06/02/2016 0
Personalizim i Emrit ose inicialeve me cokollate te fresket. Per cdo interesim tuajin ju mirepresim ne inbox ose numrat e telefonit 0693948283, 0693214596, ose ne adresen tone fizike.Ndodhemi ne segmentin e unazes qe te con nga ura Vasil Shanto tek 2...
Lexo Më Shumë
Nje krijim i gjithi artizanal, prej druri.

Nje krijim i gjithi artizanal, prej druri.

Oazi 06/02/2016 0
Nje krijim i gjithi artizanal, prej druri. Permasat 17 x 18 x 2 cm. E personalizueshme me pirografi.Porosite mund te vijne ne faqe, ne What's up, Viber, ose ne dyqanin fizik. Ne dergojme porosi ne cdo rreth te Shqiperise pa kosto transporti. Ju mirep...
Lexo Më Shumë
Album per Shen Valentinin

Album per Shen Valentinin

Oazi 06/02/2016 0
Albumi i propozuar kete Valentin. Kutia vjen ne permasa 10 x 10 cm x 7 cm, me veshje stofi te kuq, e personalizueshme. Dergoni fotot dhe mesazhet tuaja deri ne 15 faqe, dhe ne minimumi 3 dite kohe eshte gati per ju. Cmimi 3000 leke....
Lexo Më Shumë