Çibuk duhani i personalizuar

Çibuk duhani i personalizuar

Ne çmim perfshihet kutia prej druri e personalizuar nje çibuk dhe nje ndezës çakmak.

I realizuar me punim dore, ne dru arre, i llakosur...

ngjyrat mund te jene bezhe e hapur, geshtenje ne te kuqe.

Permasat: 17x4x4cm


Realizimi 36-48 ore.

Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
    Shume mire           Mire

  • Shikuar: 2327
  • Kodi Produktit: ART-CIB
  • Piket e Fituara: 100
  • Sasia Stok: Ne stok
  • 5,000 LEK
  • Cmimi ne pike te fituara: 400

Opsionet e Disponueshme