Kutia Shperthyese

Kutia Shperthyese
Kutia shperthyese realizohet ne tre permasa te ndryshme dhe cmime perkatese.
Me 10 cm kushton 2500 leke te reja.
Me 12 cm 3000 leke te reja.
Me 15 cm 3500 leke te reja.

Ne te gjitha rastet, ka 12 foto ose/edhe mesazhe.
Dekori i jashtem dhe faqe qe pershtaten ne baze te situates.
Koha e realizimit 3 dite.

------------------------------------------------


Për te porositur kete produkt, telefononi ne numrin: +355 693 948 283 ose dergoni një email tek bli@oazifestiv.al duke cituar preferencat tuaja për personalizimin e produktit.

Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
    Shume mire           Mire

  • Shikuar: 2622
  • Kodi Produktit: KSH-B01
  • Sasia Stok: Ne stok
  • 2,500 LEK