Libri i dashurisë

Libri i dashurisë

Për ju që dashurinë e shkruani në letër, dhe për ju që shpirtin dini ta lexoni...
Nëse nuk do ju dilte një fletë, përshkruajini gjithë ndjenjat tuaja në një libër!
Jepini jetë këtij libri, duke e bërë në çdo faqe të thotë dashurinë tuaj.

Libri përmban 20 fletë të dizenjuara me sfond dashurie, të printuara me mesazhe të personalizuara. Fletët e printuara janë në karton.

Kopertinat prej druri mbajnë nje mesazh thënë nga ju,  simbolika te kërkuara nga ju. 

Afati i realizimit 3-5 ditë. 

Ofrohet me paketim karton brenda këtij çmimi.

Permasat : 20x15 cm

Çmimi : 4800 leke te reja

Për te porositur kete produkt, telefononi ne numrin: +355 693 948 283 ose dergoni një email tek bli@oazifestiv.al duke cituar preferencat tuaja për personalizimin e produktit.

Për te porositur kete produkt, telefononi ne numrin: +355 693 948 283 ose dergoni një email tek bli@oazifestiv.al duke cituar preferencat tuaja për personalizimin e produktit.

Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
    Shume mire           Mire

  • Shikuar: 2332
  • Kodi Produktit: LOV-B02
  • Sasia Stok: Ne stok
  • 4,800 LEK

Opsionet e Disponueshme

Etiketat: Libër, handmade, artizanale,