Krijim druri "Babi dhe Djali"

Krijim druri "Babi dhe Djali"

Do të jem gjithmonë aty për ty 

Fjale dashurie nga babi :)

Nje dhurate e vecante dhe emocionuese.

Dedikimi realizohet sipas kerkeses tuaj.

Ky krijim eshte realizuar me prerje dhe gdhendje me lazer .

Permasat : 20x30 cm

Çmimi : 4500 leke

Koha e realizimit : 3 dite

Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
    Shume mire           Mire

  • Shikuar: 1129
  • Kodi Produktit: WCD-001
  • Sasia Stok: Ne stok
  • 4,500 LEK

Opsionet e Disponueshme

Etiketat: artizanale, dru, babi, djali