Krijim druri "Preke qiellin "

Krijim druri "Preke qiellin "

Ne dashuri nuk ka frike , madje dashuria e persosur e nxjerr jashte friken !

Krijim druri"Preke qiellin  " eshte nje produkt i vecante, nje ide unike qe vjen e personalizuar sipas kerkeses tuaj.

Ju mund te dergoni vete nje siluete qe ju pelqen dhe dedikim tuaj.

Ky produkt ka permasat 20x15 cm. Eshte i gjithi krijuar ne dru me prerje dhe gravim.

Cmimi 3500 leke te reja.

Koha e realizimit 48-72 ore.

Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
    Shume mire           Mire

  • Shikuar: 458
  • Kodi Produktit: WOD-002
  • Sasia Stok: Ne stok
  • 3,500 LEK

Opsionet e Disponueshme

Etiketat: dashuri, artizanale