Libër druri "Për ty dashuri"

Libër druri "Për ty dashuri"

Mund të lëviz botën me një dorë nëse ti më mban dorën tjetër !

Një dedikim prekës dashurie për atë që tashmë ju ka prekur zemrën !

Libri i drurit është krijim artizanal dhe personalizohet sipas kërkesës tuaj.
Shkrimi punohet me pirografi.

Cmimi i produktit : 5500 leke te reja.

Përmasat : 25x35 cm

Koha e realizimit 5 ditë.


Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
    Shume mire           Mire

  • Shikuar: 1220
  • Kodi Produktit: LIB-006
  • Sasia Stok: Ne stok
  • 5,500 LEK

Opsionet e Disponueshme

Etiketat: artizanale, liber, krijim, dashuri, Shen Valentin, pervjetor