Ambazhur i personalizuar (2)

Ambazhur i personalizuar (2)

Abazhuri juaj mund të duket kaq i vecantë dhe të flasë bukur.

Mund ta personalizoni sipas deshirës, me foto , dedikime, ose grafikat sipas kerkeses tuaj.

Bazamenti eshte material druri,ndersa koka eshte material kanavac.

Kjo dhuratë mund te pershtatet bukur per cdokend.

Dimensionet : Lartësi 35 cm, diametri i rrethit te vogel 18 cm, diametri i rrethit të madh 28 cm.

Çmimi : 5000 lekë

Koha e realizimit : 3 ditë

Krijimi mund të marrë përmasa e tematika të reja në bazë kërkesës, konsultohuni me ne për çdo rast. 
Realizohet brenda 24- 48 orësh.
Postojmë në çdo qytet, me tarifë shërbimi 200 lekë, edhe në Kosovë , 5 euro. 
Oazi festiv është një punishte kreativiteti që çdo dhuratë e krijon duke pasur parasysh emocionin që përcjell , në një situatë dhe marrëdhënie personale. Në bashkëpunim me ju ne krijojmë dhuratën unike. 
Dhuro edhe ti ndjesi si ato të tuat, krijo si asnjëherë dhurata me dashuri. 

Per informacione të metejshme na kontaktoni : 0693948283


Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
    Shume mire           Mire

  • Shikuar: 2061
  • Kodi Produktit: LAM-002
  • Sasia Stok: Ne stok
  • 5,000 LEK

Opsionet e Disponueshme

Etiketat: ambazhur, foto