Bluzë shtatëzanie Të Reja
Per te shijuar emocionet e vecanta qe sjell pritja me e embel !Nje dhurate emocionuese, pper dike qe..
2,200 LEK
Kompozim "Aroma e Krishtlindjes " Të Reja
Nje prekje e natyres, krijuar nga duart tona, per te gjetur aty larmishmeri detajesh,  te kuqen..
4,000 LEK
Portofol lëkurë artizanal (për femra) Të Reja
Nga punishtja jone e kreativitetit, portofol artizanal, 100% artizanal.I personalizueshem ne ngjyre ..
5,000 LEK
Stilolaps  i personalizuar Të Reja
Per te firmosur suksese, nje dhurate simbolike e pershtatshme !Cmimi 1200 leke te reja.Koha e realiz..
1,200 LEK
Kartolinë pikturë Të Reja
A nuk jane detajet e vogla me te bukurat?Nje kartoline pikture ne telajo.E personalizueshme sipas ke..
1,000 LEK
Pikturë "Përjetësisht të dashuruar" Të Reja
"Ne ishim permbytur nga dashuria atehere, dhe sot dashuria eshte cadra dhe streha jone e perjetshme...
5,000 LEK
Kompozim "Drita e festave" Të Reja
Kete fundvit , shkelqeni driten tuaj !Ne vijme me kompozime te vecanta, per tavolinen tuaj, qe te ke..
3,300 LEK
Kompozim "Fantazia e Krishtlindjes" Të Reja
Fantazia e Krishtlindjes ne Oaz.Kete fundvit, besojini fantazise tone, per te krijuar dicka te vecan..
4,500 LEK
Globi i dëshirave Të Reja
A keni ju dëshira në këtë fundvit, për të bërë veten tuaj më të mirë dhe rrjedhimisht një botë më të..
3,000 LEK
Gushore te personalizuara per bebe vajzaPermasa 20 x 30 cmE personalizueshme ( te vendoset teksti pe..
700 LEK
Mesazhi personal shkruhet ne leter papirusi me 3 cm. Ne levoren e arres, te ngjyrosur vendoset mesa..
500 LEK
Stilolaps me kuti druri është ndër produktet që ne e sugjerojmë jo vetëm si dhuratë zyrtare, por edh..
2,000 LEK
Si kyçi edhe çelësi një kombinim perfekt, që nuk funksionon pa njeri-tjetrin, ashtu jeni ju të dy.E ..
2,000 LEK
Punimi eshte i grafikuar dhe printuar ne permasa te kerkuara nga ju. Teksti dhe fotoja juaj dizenj..
2,500 LEK
Pershkrimi: Kompozim me orkide ne akuarium qelqi. Cmimi 3000 leke te reja. Porosia per 24 ore. ..
3,000 LEK
Gjallëria është sekreti i të shijuajit momentet e papërsëritshme të ditës. Jemi këtu për t'ju shtuar..
3,500 LEK
Bluza set te dedikuara Cmimi 3000 leke per setin. Personalizimi me nje date pervjetori, ne..
3,000 LEK
Realizimi i dhurates eshte i bere me pune dore.Letra papirus eshte e printuar me mesazhin personal, ..
1,200 LEK
Jasteku eshte i realizuar ne menyre artizanale, qëndisur me dorë ne punim kryq.Permasat e jas..
4,500 LEK
Ka vetëm një çelës që mund të çelë zemrën tuaj. Është çelësi i dashurisë së vërtetë e..
2,500 LEK
Dhurata eshte nje jastek zemer i qedisur me dore Jasteku eshte i punuar me cope lino te qepur e ..
3,500 LEK
Kjo dhurate eshte konceptuar si nje krijim me disa elemente te personalizuara enkas per personin, ..
7,000 LEK
Nje dhurate e personalizuar per mamin. Jasteku ka permasat 45 x 45 cm, eshte i qendisur me makine, n..
3,500 LEK
Jasteku eshte një punim i veçante artizanal,  i realizuar me punim dore ( qendisje pune kryq), ..
4,500 LEK
Ka disa momente aq të çmuara, të ruajtura në një shkrepje aparati, që me kalimin e kohës marrin ed..
3,000 LEK
Varese celesash cakmak ne forme apple .Cmimi : 1500 leke te rejaPermasat : 4.5cm x 4.5 cm Ngjyr..
1,500 LEK
Do donit ta shoqëronit çdo ditë në udhetim të dashurin/ dashurën tuaj? Dhuroni këtë varëse çelësas..
2,500 LEK