Kornizë ndriçuese "Kaltra" Të Reja
Princeshë Kaltra ndriçon e gjitha.Kornizë ndriçuese e cila funksionon edhe si abazhur në të njëjtën ..
3,000 LEK
Kristal "Beautiful Lady Të Reja
You're a beautiful lady just like you are.Krijim kaq i bukur me këngën tuaj të preferuar. Printimi i..
2,000 LEK
Orë druri "Pensionist" Të Reja
Nuk më intereson, jam pensionist tani. Një orë kaq e bukur dhe humoristike. Materiali është dru..
4,500 LEK
Gur " Fuqia e ëndrrave" Të Reja
Besoni në fuqinë e ëndrrave dhe e ardhmja është juaja .Krijim në gur vullkanik, me një mesazh dhe gr..
1,500 LEK
String art "Kafe dhe mirësi" Të Reja
Shijojeni kafen e kësaj dite me shume miresi. String art në bazë druri. Personalizohet në përma..
4,500 LEK
Gur "Mami krahëflutur" Të Reja
Fjalë të sinqerta dashurie, për mamin krahëflutur.Krijim në gur vullkanik, i personalizuar me një te..
1,500 LEK
Gur "Bija ime" Të Reja
Fjalët që nëna i thotë një vajze, peshojnë kaq shumë në zemër dhe të ngrohin shpirtin. Gur vull..
1,500 LEK
Orë guri "Miqësia" Të Reja
Miqësitë e vërteta, nuk kanë nevojë për biseda çdo ditë. Për sa kohë miqësia jeton në zemër, pak rën..
2,500 LEK
"Përqafim Nëne" Të Reja
Përqafim Nëne.Si një pikturë emocionesh dhe dashurie ky krijim kaq special vjen për ju si një dhurat..
3,500 LEK
Stilolaps me kuti druri është ndër produktet që ne e sugjerojmë jo vetëm si dhuratë zyrtare, por edh..
2,000 LEK
Gjallëria është sekreti i të shijuajit momentet e papërsëritshme të ditës. Jemi këtu për t'ju shtuar..
3,500 LEK
Me brishtësinë e tulipanëve thjeshtësinë e gerberave ky kompozim në kuti shpreh ndjenjat e miqësisë ..
3,000 LEK
Gushore te personalizuara per bebe vajzaPermasa 20 x 30 cmE personalizueshme ( te vendoset teksti pe..
700 LEK
Bonsai- ose sic quhet ndryshe"Lulja e jetës" do ju mahnisë jo vetëm për pamjen por edhe simbolikën, ..
4,500 LEK
Mesazhi personal shkruhet ne leter papirusi me 3 cm. Ne levoren e arres, te ngjyrosur vendoset mesa..
500 LEK
Si e pikturuar me laps!Nje krijim i vecante , punim printuar ne dru, ku foto duket si e punuar me la..
2,500 LEK
Kalendari eshte i personalizueshem me imazhin tuaj qe vjen i ngarkuar ne hapesiren perkatese. Ne nde..
600 LEK
Arush me lule është super zgjedhje, sepse vajzat i dashurojnë fort të dyja, arushin dhe lulet , sido..
2,500 LEK
Jasteku eshte i realizuar ne menyre artizanale, qëndisur me dorë ne punim kryq.Permasat e jas..
4,500 LEK
Nje dhurate e personalizuar per mamin. Jasteku ka permasat 45 x 45 cm, eshte i qendisur me makine, n..
3,500 LEK
Dhurata eshte nje jastek zemer i qedisur me dore Jasteku eshte i punuar me cope lino te qepur e ..
3,500 LEK
Kjo dhurate eshte konceptuar si nje krijim me disa elemente te personalizuara enkas per personin, ..
7,000 LEK
Do donit ta shoqëronit çdo ditë në udhetim të dashurin/ dashurën tuaj? Dhuroni këtë varëse çelësas..
2,500 LEK
Jasteku eshte një punim i veçante artizanal,  i realizuar me punim dore ( qendisje pune kryq), ..
4,500 LEK
Ka disa momente aq të çmuara, të ruajtura në një shkrepje aparati, që me kalimin e kohës marrin ed..
3,000 LEK
Thonë  se dashuria e vërtetë bëhet  nuk zbehet në largësi. Lidhja bëhet e..
2,500 LEK
Orë druri me sirtar është një dhuratë e përshtatshme për marrëdhënie të cilat nuk zbehen nga koha.E ..
4,000 LEK