Rreth Nesh

Kush jemi ne?


Oazi Festiv eshte nje kompani biznesi me qender ne Tirane, qe ka perqendruar aktivitetin e saj ne realizimin e dhuratave te personalizuara prej me shume se 8 vjetesh.


Me kalimin e viteve dhe suksesin qe ka patur Oazi Festiv, fale kujdesit ndaj klientave tane, si edhe perkushtimit tone per te realizuar c'do porosi me persoshmeri, tashme ne kemi hapur filialet tona edhe ne qytetin e Lushnjes.


Por sherbimi une nuk eshte i limituar vetem ne Tirane dhe Lushnje.  Prej disa vitesh ne marrim, realizojme dhe postojme produktet tona ne te gjitha zonat e Shqiperise qe kane lidhje te transportit urban me Tiranen.


Deshmitar i sherbimit tone ekzemplar eshte edhe rritja e popullaritit te Oazit Festiv ne rrjetet sociale, ku Oazi Festiv ne Facebook tashme ka me shume se 22,700 Pelqime.


Se fundi, volumi i madh i porosive qe ne marrim nga faqja jone ne Facebook, beri te domosdoshem rikonstruktimin e websajtit tone te vjeter dhe transformimin e tij ne nje Dyqan Online.Qellimi:


Cdo ngjarje e madhe ne jete nga lindjet, ditelindjet, pervjetoret e dashurise, arritjet e sukseseve, diplomimet, celebrimet, martesat, apo daljet ne pension, pervjetoret e prinderve jane per te mos u kaluar ne heshtje.


Oazi Festiv është konceptuar si një punishte kreativiteti, Ku në thelb qëndron Ti me kërkesën tënde specifike në rastin tënd unik


C'fare ju ofron Oazi Festiv!


Dhuratat e personalizuara nga Oazi Festiv jane unike dhe surprizuese. Çdo objekt ne vitrinen tone kthehet ne nje dhurate te vecante dhe shume te çmuar vlera e se ciles eshte ne personalizimin e tyre me gdhendje, stampim, printim, qendisje, te teksteve dhe fotove qe ju perzgjidhni per ti kthyer ne mesazhe te paharrueshme per persona te vecante. Do te gjeni ne ekspozitor, nga vareset e celesave, stilolapsat, çakmake, gota, filxhane, mouse pad, ore tavoline, kristale, korniza fotografish, certifikata te qendisura, biberone e gushore per beba ... e deri tek trofete e ndryshem per ceremoni inagurimi, diplomimi, apo arritjesh te medha. Bejeni dhuraten tuaj te paperseritshme duke e personalizuar.
Do te gjeni tek ne aksesore te rendesishem per ceremonine e marteses, si: Ftesat, kufetat, gotat ceremoniale, set per prerje torte, jastek unaze etj... dhe gjithe elementet e nevojshme per nje dekor salle.


Nese deshironi te jeni te informuar per ofertat dhe punimet tona te publikuara rregullisht ne FB, ju lutem beni
LIKE faqes sone Oazi Festiv, dhe sugjerojuani miqve tuaj te interesuar.
Me respektin maksimal per klientet tane,


Shenim:

Dizenjim dhe konfigurimi i ri i websajtit tone qe funksionon jo vetem si nje dyqan online, por edhe si nje katalog i produkteve tona, edhe pse eshte ne ditet e saj te para eshte perpiluar me shume kujdes, duke u bazuar ne skriptet me moderne dhe te kohes persa i perket aktivitetit te shitjeve dhe marrjes se porosive Online. Megjithate, ne jemi te vetedijshem qe mund te kete ende hapsira per te permiresuar sherbimin e ofruar nga kjo faqe, dhe ju lutemi te na kontaktoni per c'do problem apo sugjerim te mundhsem per permiresimin e ketij sherbimi.