Kompozim "Në shtëpinë e re" Të Reja
Kompozim "Në shtëpinë e re" - Një krijim dashurie si ogur i mbarë për hyrje në shtëpinë e re!Pe..
3,800 LEK
Buqetë me tulipanë Të Reja
Buqetë me tulipanë  eshte sugjerimi yne per te simbolizuar dashurine perfekte !E dizenjuar me s..
4,000 LEK
Ambazhur i personalizuar (2) Të Reja
Abazhuri juaj mund të duket kaq i vecantë dhe të flasë bukur.Mund ta personalizoni sipas deshirës, m..
5,000 LEK
Art në gur "Familja" Të Reja
Familja eshte gjeja me e cmuar qe na eshte dhene .Art në gur "Familja"- eshte nje krijim emocionues ..
5,000 LEK
Varëse çelësash album Të Reja
Nje album do të jetë ne duart tuaja çdo ditë me vete!I gdhendur në kopertinë me dedikimin tuaj, me 1..
1,500 LEK
String art "Love" Të Reja
String art "Love" eshte nga produktet tona me interesante, e cila jep nje pamje mjaft te bukur te nj..
4,500 LEK
Kompozim me trëndafila dhe luleborë Të Reja
"Kompozim me trëndafila dhe luleborë" eshte nje nga sugjerimet tona nese dikujt doni ti tregoni past..
6,000 LEK
Pikturë "Fole dashurie" Të Reja
Se ti... je zog i shpirtit tim, foleja ime e ngrohte.Kanavac i pikturuar, ku foleja eshte ndertuar n..
3,000 LEK
Kompozim me lule në kuti Të Reja
Per personat qe e dashurojne te bukuren, nje kompozim plot ngjyra.Permasat e kutise 16x16x 23 cm.Lar..
6,000 LEK
Copëz natyre në qelq Të Reja
Natyra na i ka falur të gjitha ! Na mbetet vetëm ti shijojmë.Copëz natyre në qelq është një kom..
5,000 LEK
Një kompozim që duket si vallëzim lulesh !Dimensionet : 25 x 25 cm. Çmimi i produktit 3000 lekë të ..
3,000 LEK
Për një princeshë të shumëpritur !Kompozim "Baby girl" është një kombinim me trëndafila, orkide..
6,000 LEK

Produktet e Reja