Buqeta Lulesh


Shfaq:
Rendit Nga:

Kompozim me orkide ne akuarium qelqi.

Pershkrimi: Kompozim me orkide ne akuarium qelqi. Cmimi 3000 leke te reja. Porosia per 24 ore. ..

3,000 LEK

Buqetë "Harmonia e natyrës "

Lule dhe fruta së bashku, stiluar ne nje stil te vetem !E sugjerojme per personat tek te cilet ju gj..

5,000 LEK

Buqetë me tulipanë Të Reja

Buqetë me tulipanë

Buqetë me tulipanë  eshte sugjerimi yne per te simbolizuar dashurine perfekte !E dizenjuar me s..

4,000 LEK

Buqete trendafilash ne paketim me karton

Buqeta ka nje kombinim trendafilash te kuq edhe te bardhe, gjithsej 22 cope, kompozuar ne nje linj..

7,500 LEK

Buqete trendafilash paketuar me karton

Një  stilim sa i veçantë, aq edhe klasik i trëndafilave në një buqetë paketuar me shumë fi..

4,000 LEK

Kompozim lulesh mix ne kuti

Gjallëria është sekreti i të shijuajit momentet e papërsëritshme të ditës. Jemi këtu për t'ju shtuar..

3,500 LEK

Kompozim lulesh ne kuti

Me brishtësinë e tulipanëve thjeshtësinë e gerberave ky kompozim në kuti shpreh ndjenjat e miqësisë ..

3,000 LEK

Kompozim lulesh ne vazo qelqi

Kompozimi eshte ne vazo kub  me permasen 12 cm, Eshte kombinim me lule te stines se pranve..

3,500 LEK

Kompozim me lule në kuti Të Reja

Kompozim me lule në kuti

Per personat qe e dashurojne te bukuren, nje kompozim plot ngjyra.Permasat e kutise 16x16x 23 cm.Lar..

6,000 LEK

Kompozim me trëndafila dhe luleborë Të Reja

Kompozim me trëndafila dhe luleborë

"Kompozim me trëndafila dhe luleborë" eshte nje nga sugjerimet tona nese dikujt doni ti tregoni past..

6,000 LEK

Kompozim me trëndafila të kuq

Per vajzen qe i dashuron trendafilat e kuq !Sasia : 20 trendafilaCmimi : 6500 leke te rejaRealizohet..

6,500 LEK

Kompozim ne kuti me trendafila

Dimensioni i kutise 30 x 60 cm. 10 trendafila. ..

4,000 LEK

Kompozim ne kuti me trendafila e orkide e bambu

Kompozimi me lule ne kuti permban, dy bambu me rrenje, orkide te rrenjezuar ne vazo, dhe trendafila ..

9,000 LEK