Për dashurinë


Shfaq:
Rendit Nga:

Kartolinë gjethe

Kartolinat e veçanta këtë sezon , gjethe natyrale të pikturuara, mund të shoqërojnë dhuratat edhe ko..

400 LEK

Kartolinë handmade 3D

Distanca është thjesht një shifër , kur dashuria është e vërtetë !Kartoline e punuar me do..

800 LEK

Kompozim "Dashuri e ëmbël"

Të dua ashtu sic arushi do mjaltin ! :)Dashuria është një ledhatim i butë, e ëmbël, përkujdesje, e b..

6,500 LEK

Kompozim "E bukura dhe Bisha "

Krijo përrallën tënde të dashurisë !Ti je "bisha " me fat dhe ajo "e bukura" që ti meriton !Trëndafi..

4,500 LEK

Kompozim "I love u"

Une edhe ti, ne nje tjeter dimension, pertej limitive te dashurise.Bashke per te gjitha ditet e vite..

9,500 LEK

Kompozim "Prekja e shpirtit"

Çfarë të doni ju mund të ketë brenda, një kompozim që do rrijë si një kujtim i vyer për shumë gjatë!..

6,500 LEK

Kompozim "Të dehur nga dashuria "

Te dehur nga dashuria !Keshtu kemi emertuar kete kompozim i cili permban vere te personalizuar, gote..

5,500 LEK

Kompozim lulesh mix

Gjeni kompozimin tuaj të dashurisë!Çfarë tjetër veç trëndafilave do të ishte interesante, e veçantë?..

6,200 LEK

Kompozim lulesh ne kuti

Me brishtësinë e tulipanëve thjeshtësinë e gerberave ky kompozim në kuti shpreh ndjenjat e miqësisë ..

3,000 LEK

Kompozim me lule në kuti Të Reja

Kompozim me lule në kuti

Per personat qe e dashurojne te bukuren, nje kompozim plot ngjyra.Permasat e kutise 16x16x 23 cm.Lar..

6,000 LEK

Kompozim me trëndafila të kuq

Per vajzen qe i dashuron trendafilat e kuq !Sasia : 20 trendafilaCmimi : 6500 leke te rejaRealizohet..

6,500 LEK

Kompozim në jastëk zemër

Për një dashuri !Kompozim në jastëk zemër është një nga idetë e dhuratave që sjellim për të das..

2,500 LEK

Kompozim ne kuti me trendafila

Dimensioni i kutise 30 x 60 cm. 10 trendafila. ..

4,000 LEK