Për dashurinë


Shfaq:
Rendit Nga:

Kompozim në sënduk

Thesari i vertete eshte dashuria ! Ky kompozim permban : Senduk, dedikim ose foto ne puzzle (si..

3,500 LEK

Kompozim plot dashuri

Të premtoni hënën dhe yjet ju ka ndodhur të gjithëve.Ta duash dikë me shumë pasion , do të thotë "de..

10,900 LEK

Krijim druri "Marry me"

A do doje ti propozoje asaj ne menyre me te vecante qe mos te thote kurre "Jo"? :)Nje dhurate emocio..

2,200 LEK

Krijim druri "Preke qiellin "

Ne dashuri nuk ka frike , madje dashuria e persosur e nxjerr jashte friken !Krijim druri"Preke qiell..

3,500 LEK

Krijim druri"To the moon and back"

Dashuria eshte pertej asaj qe duket!Krijim druri"To the moon and back" eshte nje produkt i vecante, ..

3,500 LEK

Kuti me lule dhe foto në gur

Do ta merrje patjetër përqafimin ose puthjen e dëshiruar pas një surprize të tillë.Në një kuti të mb..

3,900 LEK

Kuti me trëndafila (3 cope)

Jane disa detaje kaq te thjeshta qe te bejne te lumtur !Kompozim ne kuti, me  trendafila te kuq..

2,000 LEK

Kuti surprizash

Kjo dhurate eshte konceptuar si nje krijim me disa elemente te personalizuara enkas per personin, ..

7,000 LEK

Kyçi i zemrës

Ku e keni kyçur zemrën tuaj?Epo, ruajeni çelësin... :)Ju prezantojme kete ide interesante per d..

2,000 LEK

Libër druri "Për ty dashuri"

Mund të lëviz botën me një dorë nëse ti më mban dorën tjetër !Një dedikim prekës dashurie për atë që..

5,500 LEK

Libër druri për dashurinë

I realizuar me punim artizanal. Libri i shkruar me tekniken e pirografise.Permasat 25 x 35 cmTeksti..

6,500 LEK

Libri i dashurisë

Për ju që dashurinë e shkruani në letër, dhe për ju që shpirtin dini ta lexoni...Nëse nuk do ju..

4,800 LEK

Mesazh ne kokerr arre

Mesazhi personal shkruhet ne leter papirusi me 3 cm. Ne levoren e arres, te ngjyrosur vendoset mesa..

500 LEK

Metër dore i personalizuar

Ju nuk mund ta masni me meter dashurine !Produkt interesant, i personalizuar sipas kerkeses.E sugjer..

1,800 LEK