Pervjetor i Dashurise


Shfaq:
Rendit Nga:

Metër dore i personalizuar

Ju nuk mund ta masni me meter dashurine !Produkt interesant, i personalizuar sipas kerkeses.E sugjer..

1,800 LEK

Orë guri me foto personale

Kohen tuaj e masni ju ! Nese doni te rijetoni kujtimet nga e kaluara mund ti perjetesoni me nje ore ..

4,000 LEK

Orë qelqi e sublimuar.

Je më tepër se një rrahje zemre !Info mbi produktin: Orë qelqi e sublimuar.Përmasat : 20 cm diametri..

1,900 LEK

Pikturë "Arratisje dashurie"

Merrmë , larg ku jemi vetëm ne dhe dashuria !Info mbi produktin: tjegull e pikturuar me akrilik në f..

4,000 LEK

Pikturë "Dashuria në dritën e hënës"

Fabula e një dashurie nën dritën e hënës, e konceptuar me detaje unike, pikturuar mbi një gjethe fik..

5,000 LEK

Pikturë "Fole dashurie" Të Reja

Pikturë "Fole dashurie"

Se ti... je zog i shpirtit tim, foleja ime e ngrohte.Kanavac i pikturuar, ku foleja eshte ndertuar n..

3,000 LEK

Pikturë "Kur shkëmbyem zemrat"

Atë  natë  shkëmbyem zemrat dhe nje cast mbetëm pa jetë  !Pikturë në akrilik, në fibë..

4,500 LEK

Pikturë "Përjetësisht të dashuruar"

"Ne ishim permbytur nga dashuria atehere, dhe sot dashuria eshte cadra dhe streha jone e perjetshme...

5,000 LEK

Sënduk me foto (versioni 2)

Kujtimet vlejne me shume se nje thesar !Ruajini bukur, ne kete senduk.Nje dhurate e pershtatshme per..

2,800 LEK

Sënduku i dashurisë

Sënduku i dashurisë, mban brenda gjëra të vogla, simbole dashurie, për të përcjellë grimca emociones..

3,600 LEK

Set gotë + pije ( të personalizuara)

Lumturia dhe pijet jane krijuar per t'u ndare me te tjeret !Me ke do e ndanit ju nje moment te vecan..

6,500 LEK

Set varëse çelësash "Gjurmë dashurie"

Janë gjurmë dashurie...jemi ne ... dhe rruga drejt te ardhmes bashkë...I vecantë dhe shume emocionue..

3,500 LEK

String art "Love" Të Reja

String art "Love"

String art "Love" eshte nga produktet tona me interesante, e cila jep nje pamje mjaft te bukur te nj..

4,500 LEK

Trëndafila natyralë në qelq

Që ta bëni të ndjehet e dashurueshme... !Kompozim i vecante, i cili përmban kuti ne formë zemre, tr..

6,800 LEK

Tulipana në qelq

Simbol i fames dhe dashurise perfekte keta tulipana te bardhe.Nje dhurate e denje per nje zonje apo ..

5,000 LEK