Ditelindje e atij / asaj


Shfaq:
Rendit Nga:

Art në gur

Ti dhe une në një dimension tjetër, pas disa jeteve dashuri! A besoni në dashurinë e përjetshme? ..

4,500 LEK

Bluza set te dedikuara

Bluza te bardha ne set , te dedikuara sipas kerkeses tuaj.Cmimi 3200 leke per setin. Materiali ..

3,200 LEK

Bonsai- "Lulja e jetës"

Bonsai- ose sic quhet ndryshe"Lulja e jetës" do ju mahnisë jo vetëm për pamjen por edhe simbolikën, ..

4,500 LEK

Buqetë "Ledhatarja"

Butesisht e krijuar me pambuk, pupla edhe trendafila, si per nje ledhatare si ty.E sugjerojme per nj..

10,000 LEK

Buqetë me trëndafila të kuq

A doni ta lumturoni ate, te "cmenduren" pas luleve?Epo kjo eshte buqeta e duhur, impresionuese.Me pa..

6,000 LEK

Busull

Kur te humbisni rrugen drejtohuni per tek dashuria.Nje simbolike mjaft e bukur dhe interesante eshte..

2,000 LEK

Butona të personalizuar (të zinj ovalë)

Për një zotëri elegant !Butona metalike te zinj ovale, te personalizuar me inicialet e emrit, vend..

3,500 LEK

Çakmak metalik i zi (me rezistencë)

Ti ndez zemrën time !Këto dhe shume dedikime të tjera mund ti dhuroni nepermjet ketij cakmaku m..

2,700 LEK

Diamant trëndafilash

Për diamantin tuaj, një diamant trëndafilash !Kompozim i vecante, i cili përmban kuti ne formë diama..

9,500 LEK

Gur " Fuqia e ëndrrave" Të Reja

Gur " Fuqia e ëndrrave"

Besoni në fuqinë e ëndrrave dhe e ardhmja është juaja .Krijim në gur vullkanik, me një mesazh dhe gr..

1,500 LEK

Gur i personalizuar

A beson ne gjera te vogla qe brenda tyre mbajne peshe te madhe dashurie?Jemi oaz emocionesh !Kemi ma..

700 LEK

Instalacion "Binjakët"

Instalacion "Binjakët" - frymëzuar nga shenja e binjakëve, krijuam një copëz përrallë me piktur..

6,000 LEK

Instalacion ne dru

Thonë  se dashuria e vërtetë bëhet  nuk zbehet në largësi. Lidhja bëhet e..

2,500 LEK

Kartolinë handmade

Kartolinat me te vecanta per festa i beni ju, mesazhet tuaja.Ne i kemi punuar me elemente elegante, ..

250 LEK