Dhurata për vëllain/motrën


Shfaq:
Rendit Nga:

"Bukuri e egër"

"Bukuri e egër" -një trëndafil në ngjyrë kaq të bukur dhe të hijshme që merr jetë brenda një mjedisi..

4,000 LEK

Album handmade

Album handmade- nje bllok unik , dhuruar me plot ndjesi brenda.Blloku për ditar ose album, është një..

2,800 LEK

Ambazhuri "hënë"

A është dikush kaq i cmuar për ju sa ti dhuroni hënën ?Dhuratë kaq e bukur dhe emocionuese për të da..

3,000 LEK

Bllok ditar

Bllok ditar per te ruajtur bukur kujtimet dhe shenimet e juaja me te rendesishme.I vecante, imitacio..

2,000 LEK

Bllok shënimesh

Bllok shënimesh per te ruajtur bukur kujtimet dhe shenimet e juaja me te rendesishme.I vecante, imit..

1,200 LEK

Bluzë shtatëzanie

Per te shijuar emocionet e vecanta qe sjell pritja me e embel !Nje dhurate emocionuese, pper dike qe..

2,200 LEK

Kanavacë "Motrat"

Copeza te embla ndjesish midis motrave.Nje propozim i mire per dhurate per te ndare dhe ju fjalet dh..

3,500 LEK

Kartolinë gjethe

Kartolinat e veçanta këtë sezon , gjethe natyrale të pikturuara, mund të shoqërojnë dhuratat edhe ko..

400 LEK

Kartolinë handmade 3D

Distanca është thjesht një shifër , kur dashuria është e vërtetë !Kartoline e punuar me do..

800 LEK

Kartolinë pikturë

A nuk jane detajet e vogla me te bukurat?Nje kartoline pikture ne telajo.E personalizueshme sipas ke..

1,000 LEK

Kohëmatësi me rërë

A bëni ju maksimumin per te larguar castet fluturake të mërzisë suaj !? Apo mbyteni , duke e shtuar,..

2,500 LEK

Kompozim "Best Brother"

Këtë kompozim e kemi quajtur " Best Brother ".Detaji më i veçantë : Doza e lartë e dashurisë e një m..

13,500 LEK

Kompozim lulesh ne kuti

Me brishtësinë e tulipanëve thjeshtësinë e gerberave ky kompozim në kuti shpreh ndjenjat e miqësisë ..

3,000 LEK

Kompozim lulesh në zarf

Për dikë  që  dashuron shpirtin tek lulet !Dizenjuar me stil të  vecan..

3,000 LEK

Kompozim për një Zotëri elegant

Një kompozim për t'u shijuar përtej momentit surprizues.Ne jua mundësojmë në elemente origjinale, të..

18,500 LEK