Dhurata për bebet


Shfaq:
Rendit Nga:

Çertifikatë lindje e qëndisur

Certifikata e lindjes , e dizenjuar me tematiken tuaj, punuar me qendisje makine, kornizuar me shije..

5,000 LEK

Çertifikatë lindje, punim 3d

Cdo beb duhet ta kete patjeter nje te tille !Kujtim plot emocion, qe mund ta realizoni per femijen t..

5,000 LEK

Set gushore dhe biberon

Biberoni prej qelqi ka permasat 20x6 cm, sasia qe mban 250 ml,marka NUK ose Lorelli, eshte i persona..

4,200 LEK

"Mom to be"

Nje trup ku rrahin dy zemra !A njihni dike qe eshte gati per t'u bere mami me e mire ne bote? :)Dhur..

2,500 LEK

Album artizanal

Albumi eshte i ndertuar ne menyre artizanale me kopertina druri, punuar me pirrografi, ne pershtatje..

6,000 LEK

Certifikate 3d, punim me dore

Cdo beb duhet ta kete nje dhurate te tille.Punimi eshte i realizuar me dore, me materiale baze leter..

7,500 LEK

Filxhan i animuar

A nuk mendoni edhe ju qe ky do jete filxhani i preferuar i vogelushit/vogelushes tuaj?I personalizua..

1,500 LEK

Gur vullkanik "Mom to be"

Gur vullkanik "Mom to be" per thesarin që më dhuroi ndjenjën më të bukur në botë, NËNË !(Poezia nga&..

2,500 LEK

Gushore per beba vajza

Gushore te personalizuara per bebe vajzaPermasa 20 x 30 cmE personalizueshme ( te vendoset teksti pe..

700 LEK

Gushore per bebe djem

Permasa 20 x 30 cmE personalizueshme ( te vendoset teksti personal ne nje hapesire)Ngjyrat e gushore..

700 LEK

Jastëk dhemb

Jasteku eshte nje dhurate simbolike e personalizuar per te shenuar dhembin e pare te femijes. A..

2,200 LEK

Jastëk formë reje

'Do enderroj bukur, me lini te fle ", do mendonte femija /bebi juaj prane ketij jasteku kaq te dashu..

2,500 LEK

Kompozim "Baby girl"

Për një princeshë të shumëpritur !Kompozim "Baby girl" është një kombinim me trëndafila, orkide..

6,000 LEK

Kompozim lulesh per lindje djali

Shprehini miqve tuaj që jeni të lumtur për ardhjen e këtij princi. Kompozimi me lule në karrocë be..

6,000 LEK