Dhurata për fëmijët


Shfaq:
Rendit Nga:

"Engjëlli im"

Nje dhurate unike per personin qe e konsideroni "Engjëlli im" !Telajo e pikturuar ne baze te si..

6,500 LEK

Art në gur "Familja"

Familja eshte gjeja me e cmuar qe na eshte dhene .Art në gur "Familja"- eshte nje krijim emocionues ..

5,000 LEK

Bllok shënimesh

Bllok shënimesh per te ruajtur bukur kujtimet dhe shenimet e juaja me te rendesishme.I vecante, imit..

1,200 LEK

Certifikate 3d, punim me dore

Cdo beb duhet ta kete nje dhurate te tille.Punimi eshte i realizuar me dore, me materiale baze leter..

7,500 LEK

Emër në plexiglass

Per dhomen e femijeve tuaj, element dekorativ , emri prere ne plexiglass.Permasat 35x35 cm.Cmimi 450..

4,500 LEK

Filxhan i animuar

A nuk mendoni edhe ju qe ky do jete filxhani i preferuar i vogelushit/vogelushes tuaj?I personalizua..

1,500 LEK

Gur vullkanik "Nënë dhe Bijë"

Gur vullkanik "Nënë dhe Bijë"- një produkt kaq emocionues që tregon një marrëdhënie të lidhur fort s..

1,500 LEK

Gushore per beba vajza

Gushore te personalizuara per bebe vajzaPermasa 20 x 30 cmE personalizueshme ( te vendoset teksti pe..

700 LEK

Gushore per bebe djem

Permasa 20 x 30 cmE personalizueshme ( te vendoset teksti personal ne nje hapesire)Ngjyrat e gushore..

700 LEK

Instalacion "Binjakët"

Instalacion "Binjakët" - frymëzuar nga shenja e binjakëve, krijuam një copëz përrallë me piktur..

6,000 LEK

Jastëk diell

"Ti je dielli i diteve te mia "!Nje jastek i vecante per personin qe ngroh ditet e tua. Jastek ne fo..

2,700 LEK

Jastëk i animuar

Doni te lumturoni femijet?Dhurojini kete jastek me foton , emrin e tyre dhe personazhin e preferuar ..

2,200 LEK

Jastek i qendisur me makine

Dhurata eshte nje jastek i qendisur.Materiali i copes pambukPermasat 40 x 40 cmI personalizueshem si..

3,000 LEK

Kanavacë "Mami & Vajza"

A mund te kete nje marredhenie tjeter kaq sublime sa ajo e nje nene me vajzen e saj?Kemi sjelle kete..

5,000 LEK

Kompozim "Baby girl"

Për një princeshë të shumëpritur !Kompozim "Baby girl" është një kombinim me trëndafila, orkide..

6,000 LEK