Dhurata për adoleshentë


Shfaq:
Rendit Nga:

"Zemër e dashuruar me ty"

Sa herë zemra ime çformohet, ti je aty për ta rregulluar atë sepse zemra ime është e dashu..

2,500 LEK

Arush me perla

As perlat nuk kanë shkëlqimin e bukurisë së shpirtit tënd!Ky arush me perla do përkëdhelte zemrën e ..

3,500 LEK

Fjongo e dedikuar me mesazh (5-6 fjale) ne lazer

Nje dhurate e vogel, simbolike qe mban peshe te madhe dashurie, qe arrihet nga dedikimi juaj. N..

400 LEK

Gur " Fuqia e ëndrrave" Të Reja

Gur " Fuqia e ëndrrave"

Besoni në fuqinë e ëndrrave dhe e ardhmja është juaja .Krijim në gur vullkanik, me një mesazh dhe gr..

1,500 LEK

Gur vullkanik "Dritëz"

...sepse ti je pika ime e referimit...Gur vullkanik, i personalizuar në imazh dhe shkrim. Tregohuni ..

1,500 LEK

Jastëk "Ëndërr dashurie"

Në çdo ditë që mbaron, sigurohuni që ndjesia e vetme që ju qëndron në kraharor është dashuria.Jastëk..

3,500 LEK

Jastek i qendisur me makine

Dhurata eshte nje jastek i qendisur.Materiali i copes pambukPermasat 40 x 40 cmI personalizueshem si..

3,000 LEK

Kornizë ndriçuese "Kaltra" Të Reja

Kornizë ndriçuese "Kaltra"

Princeshë Kaltra ndriçon e gjitha.Kornizë ndriçuese e cila funksionon edhe si abazhur në të njëjtën ..

3,000 LEK

Kristal "Beautiful Lady Të Reja

Kristal "Beautiful Lady

You're a beautiful lady just like you are.Krijim kaq i bukur me këngën tuaj të preferuar. Printimi i..

2,000 LEK

Kuti muzike e personalizuar

Kuti muzike e personalizuar me shkrim, realizuar në mënyrë artizanale me material druri.Shkrimi i gd..

2,500 LEK

Mbajtëse furçash "Dashuria"

Detajet e vogla dhurojnë lumturi të madhe! Krijim shumë i veçantë. Mbajtëse furçash e personali..

3,800 LEK

Orë guri "Miqësia"

Miqësitë e vërteta, nuk kanë nevojë për biseda çdo ditë. Për sa kohë miqësia jeton në zemër, pak rën..

2,500 LEK

Trofe pexiglass "Mirënjohja"

Puna e palodhur gjithmonë shpërblehet, e shpërblimi më i madh është MIRËNJOHJA.Trofe në materia..

3,500 LEK