Dhurata për kolegët


Shfaq:
Rendit Nga:

Set stilolapsash metalik

Deshironi nje dhurate falenderuese, shprehese te mirenjohjes, per diplomim, mesues, miq etj?Ky set s..

5,500 LEK

Set zyre kristal , i sublimuar

Një dhuratë që çdo tryezë pune do e dëshironte.Ky set zyre personalizohet me foton dhe/ose dedikimin..

4,000 LEK

Shenjues libri

Ja nje dhurate e kendshme per mikun tuaj qe e ka pasion leximin.Nje shenjeues libri i personalizuar ..

1,200 LEK

Stilolaps i personalizuar

Per te firmosur suksese, nje dhurate simbolike e pershtatshme !Cmimi 1200 leke te reja.Koha e realiz..

1,200 LEK

Stilolaps me kuti druri

Stilolaps me kuti druri është ndër produktet që ne e sugjerojmë jo vetëm si dhuratë zyrtare, por edh..

2,000 LEK

String Art

Rrugëtimin tuaj te jetës  zbrazeni nga gjithcka qe e ben te merzitshem , dhe mbusheni plot opti..

5,500 LEK

Trofe kristal i gravuar

Percillni emocion dhe dhuroni nje mesazh te vecante.Ju sjellim kete trofe kristali si dhurate te per..

3,000 LEK

Trofe kristal i sublimuar

Disa engjej jetojne ne toke dhe kujdesen per ne gjate gjithe kohes.Per te shprehur nje mirenjohje, v..

3,500 LEK

Trofe kristali

Percillni emocion dhe dhuroni nje mesazh te vecante.Ju sjellim kete trofe kristali si dhurate te per..

3,000 LEK

Trofe luan

Figura e luanit, simbol për ata që kanë shpirtin luftarak, pozitiv për miqtë e familjen & merito..

5,500 LEK

Varëse celësash druri

Nje dhurate simbolike , dhe e bukur.Dikush mund te ruaje nje kujtim te vecante, pasi eshte dedikimi ..

1,800 LEK

Varëse çelësash metalike e zezë

Për ti kujtuar dikujt që e doni shumë dhe mezi prisni të kthehet në shtëpi, dhurojini një varëse cel..

2,000 LEK