Dhurata për Mësues / Pedagogë


Shfaq:
Rendit Nga:

Dhuratë "Promovim në detyrë"

Per ata qe dine te arrijne suksese !Nje dhurate vleresimi e vecante, qe do gezohet shume kushdo qe e..

7,000 LEK

Glob kristal i personalizueshëm

Glob kristal i personalizueshëm sipas kerkeses tuaj, nder produktet me te fundit ne dyqanin tone.Per..

6,500 LEK

Kutia Shperthyese

Kutia shperthyese realizohet ne tre permasa te ndryshme dhe cmime perkatese.Me 10 cm kushton 2500 le..

2,500 LEK

Kutia Shperthyese

Kutia shpërthyese  është një album artizanal, kreativ i mbushur me kujtime, fotografi, dhe..

3,000 LEK

Orë e personalizuar (kristal)

Koha nuk matet nga minutat por nga momentet !Një mënyrë unike për të shprehur mirënjo..

9,000 LEK

Orë kristal e personalizuar

Koha nuk matet nga minutat por nga momentet !Një mënyrë unike për të shprehur mirënjo..

9,000 LEK

Pllakadë druri

A jeni per nje dhurate serioze , qe ka peshe te madhe edhe emocionale, dhe vleresim per dike ?Dediko..

5,000 LEK

Set "Glob & Pen"

Një dhuratë që çdo tryezë pune do e dëshironte.Ky set zyre personalizohet me foton dhe/ose dedikimin..

2,500 LEK

Set stilolapsash druri

Deshironi nje dhurate falenderuese, shprehese te mirenjohjes, per diplomim, mesues, miq etj?Ky set s..

3,000 LEK

Set stilolapsash metalik

Deshironi nje dhurate falenderuese, shprehese te mirenjohjes, per diplomim, mesues, miq etj?Ky set s..

5,500 LEK

Set zyre kristal , i sublimuar

Një dhuratë që çdo tryezë pune do e dëshironte.Ky set zyre personalizohet me foton dhe/ose dedikimin..

4,000 LEK

Stilolaps i personalizuar

Dhurata e personalizuar më e përshtatshme për të shprehur mirënjohje është një stilolaps i personali..

2,500 LEK

Stilolaps me kuti druri

Stilolaps me kuti druri është ndër produktet që ne e sugjerojmë jo vetëm si dhuratë zyrtare, por edh..

2,000 LEK

Trofe "Ylli im"

Te gjithe kemi nevoje per ate shkelqim qe buron nga njeriu me i dashur per ne.Dedikojeni bukur, sic ..

5,000 LEK

Trofe kristal i gravuar

Percillni emocion dhe dhuroni nje mesazh te vecante.Ju sjellim kete trofe kristali si dhurate te per..

3,000 LEK