Dhurata për Diplomim

Shfaq:
Rendit Nga:

Dhuratë e personalizuar artizanale për diplomim

Për profesionistët e ardhshëm ose aktuale në fushën e manaxhimit të biznesit dhe financave, një zg..

8,500 LEK

Jastëk diplomimi

Keni nje person te sapodiplomuar dhe do donit nje dhurate?I ngrohte , dizenjuar enkas per ju, jastek..

4,000 LEK

Krijim në dru për programues

Krijim në dru për programues- per ata te cilet programimi eshte arti me i bukur.Cmimi : 5000 leke te..

5,000 LEK

Lule në paketim zarf

Veshur me stil !Nje kompozim ne paketim te vecante.Mund ta pershtasim me lule dhe ngjyrat sipas situ..

3,000 LEK

Orë formë dhembi

Dhurata e duhur per njerezit qe "krijojne" buzeqeshjet e bukura?E pershtatshme per cdo klinike denta..

3,500 LEK

Orë helikopter

Një "Orë helikopter" që rri bukur në cdo tryezë , kryesisht për ata njerëz që i dashurojnë fluturime..

9,500 LEK

Peshore drejtesie

Nuk mund te peshojme gjerat me te cmuara ne jete... Por po ju sjellim nje simbol te barazpeshes, eku..

5,500 LEK

Pllakadë druri

A jeni per nje dhurate serioze , qe ka peshe te madhe edhe emocionale, dhe vleresim per dike ?Dediko..

5,000 LEK

Set stilolapsash druri

Deshironi nje dhurate falenderuese, shprehese te mirenjohjes, per diplomim, mesues, miq etj?Ky set s..

3,000 LEK

Set stilolapsash metalik

Deshironi nje dhurate falenderuese, shprehese te mirenjohjes, per diplomim, mesues, miq etj?Ky set s..

5,500 LEK

Trofe kristal i gravuar

Percillni emocion dhe dhuroni nje mesazh te vecante.Ju sjellim kete trofe kristali si dhurate te per..

3,000 LEK