Dhurata përvjetori


Shfaq:
Rendit Nga:

Orë muri me foto

"Dua te shoh ty, po aq shpesh sa shoh oren" !Orë muri me foto eshte dhurata simbolike qe do sugjeron..

1,800 LEK

Orë qelqi e sublimuar.

Je më tepër se një rrahje zemre !Info mbi produktin: Orë qelqi e sublimuar.Përmasat : 20 cm diametri..

1,900 LEK

Portofol lëkurë artizanal (për meshkuj)

Nga punishtja jone e kreativitetit, portofol artizanal, 100% artizanal.I personalizueshem ne ngjyre ..

4,500 LEK

Sënduk me foto (versioni 2)

Kujtimet vlejne me shume se nje thesar !Ruajini bukur, ne kete senduk.Nje dhurate e pershtatshme per..

2,800 LEK

Sënduku i dashurisë

Sënduku i dashurisë, mban brenda gjëra të vogla, simbole dashurie, për të përcjellë grimca emociones..

3,600 LEK

Set gotë + pije ( të personalizuara)

Lumturia dhe pijet jane krijuar per t'u ndare me te tjeret !Me ke do e ndanit ju nje moment te vecan..

6,500 LEK

Set per tavoline zyre

Set per tavoline zyre (adm a.lamce) Seti permban stilolaps, oren, note stikers. Ngjyra e zeze...

6,000 LEK

Trëndafila natyralë në qelq

Që ta bëni të ndjehet e dashurueshme... !Kompozim i vecante, i cili përmban kuti ne formë zemre, tr..

6,800 LEK

Trofe luan

Figura e luanit, simbol për ata që kanë shpirtin luftarak, pozitiv për miqtë e familjen & merito..

5,500 LEK

Varëse celësash metalike

Për ti kujtuar dikujt që e doni shumë dhe mezi prisni të kthehet në shtëpi, dhurojini një varëse cel..

1,500 LEK

Zemër druri me pirografi

Me dashurinë , për dashurinë, gjithmonë gati per te mposhtur gjithcka !Nje ide e vecante per njeriun..

4,000 LEK