Dhurata për lindjet e reja


Shfaq:
Rendit Nga:

Çertifikatë lindje e qëndisur

Certifikata e lindjes , e dizenjuar me tematiken tuaj, punuar me qendisje makine, kornizuar me shije..

5,000 LEK

Set gushore dhe biberon

Biberoni prej qelqi ka permasat 20x6 cm, sasia qe mban 250 ml,marka NUK ose Lorelli, eshte i persona..

4,200 LEK

Certifikate 3d, punim me dore

Cdo beb duhet ta kete nje dhurate te tille.Punimi eshte i realizuar me dore, me materiale baze leter..

7,500 LEK

Gushore per beba vajza

Gushore te personalizuara per bebe vajzaPermasa 20 x 30 cmE personalizueshme ( te vendoset teksti pe..

700 LEK

Gushore per bebe djem

Permasa 20 x 30 cmE personalizueshme ( te vendoset teksti personal ne nje hapesire)Ngjyrat e gushore..

700 LEK

Jastëk dhemb

Jasteku eshte nje dhurate simbolike e personalizuar per te shenuar dhembin e pare te femijes. A..

2,200 LEK

Kompozim lulesh per lindje djali

Shprehini miqve tuaj që jeni të lumtur për ardhjen e këtij princi. Kompozimi me lule në karrocë be..

6,000 LEK