Dhurata për shtëpinë e re


Shfaq:
Rendit Nga:

Luge inoksi te personalizuara

Simbolika e lugeve te personalizuara eshte nje dhurate e denje per nje cift qe festojne pervjet..

5,000 LEK

Ambazhur i personalizuar

Abazhuri juaj mund të duket kaq i vecantë dhe të flasë bukur.Mund ta personalizoni sipas deshirës, m..

5,000 LEK

Ambazhur i personalizuar (2) Të Reja

Ambazhur i personalizuar (2)

Abazhuri juaj mund të duket kaq i vecantë dhe të flasë bukur.Mund ta personalizoni sipas deshirës, m..

5,000 LEK

Art në gur "Familja" Të Reja

Art në gur "Familja"

Familja eshte gjeja me e cmuar qe na eshte dhene .Art në gur "Familja"- eshte nje krijim emocionues ..

5,000 LEK

Jastek i qendisur me makine

Dhurata eshte nje jastek i qendisur.Materiali i copes pambukPermasat 40 x 40 cmI personalizueshem si..

3,000 LEK

Kompozim "Në shtëpinë e re" Të Reja

Kompozim "Në shtëpinë e re"

Kompozim "Në shtëpinë e re" - Një krijim dashurie si ogur i mbarë për hyrje në shtëpinë e re!Pe..

3,800 LEK

Orë qelqi e sublimuar.

Je më tepër se një rrahje zemre !Info mbi produktin: Orë qelqi e sublimuar.Përmasat : 20 cm diametri..

1,900 LEK

Pikturë "Dimër në oaz"

Jemi oazi emocioneve, por dhe natyrë dashës !Pikturë "Dimër në oaz" eshte e realizuar me akrilik, mb..

3,500 LEK

Pikturë "Kërcim në shi"

Ndërsa pret të kalojë stuhia, mëso të kercesh në shi.Pikturë në akrilik, një dhuratë e personalizuar..

5,000 LEK

Pikturë në gjethe

Pikture me akrilik ne gjethe , mbeshtetur ne kanavace te pikturuar gjithashtu.Dimensionet : 30x30 cm..

5,000 LEK

String Art

Rrugëtimin tuaj te jetës  zbrazeni nga gjithcka qe e ben te merzitshem , dhe mbusheni plot opti..

5,500 LEK