Dhurata martese


Shfaq:
Rendit Nga:

Luge inoksi te personalizuara

Simbolika e lugeve te personalizuara eshte nje dhurate e denje per nje cift qe festojne pervjet..

5,000 LEK

"Lundrim dashurie"

Një shpirt i dashuruar, lundron milje larg, dhe jeton i lirë nga frikërat, i joshur për aventura, zb..

5,500 LEK

Album artizanal

Albumi eshte i ndertuar ne menyre artizanale me kopertina druri, punuar me pirrografi, ne pershtatje..

6,000 LEK

Album Artizanal me kopertina druri

Album Artizanal me kopertina druri Çmimi 5500 lekePermasat e fleteve 15 x 20 cm, numri i fletev..

6,000 LEK

Album martese

Kur dy njerez kurorezojne dashurine e tyre , kerkojme per dhurata te veacanta per ta.Ky album martes..

4,500 LEK

Kartolinë druri me pirografi

Dashuria juaj eshte historia me e bukur e jetuar !Shtojini shpirtin tuaj me detajet e vecanta.Kjo ka..

2,500 LEK

Krijim druri "Marry me"

A do doje ti propozoje asaj ne menyre me te vecante qe mos te thote kurre "Jo"? :)Nje dhurate emocio..

2,200 LEK

Kutia Shperthyese

Kutia shpërthyese  është një album artizanal, kreativ i mbushur me kujtime, fotografi, dhe..

3,000 LEK

Kutia Shperthyese

Kutia shperthyese realizohet ne tre permasa te ndryshme dhe cmime perkatese.Me 10 cm kushton 2500 le..

2,500 LEK

Libër druri për martesë

Dashurite e medha veshin fustan nuserie!Nese ju duhet nje ide dhurate per nje cift qe celebron dashu..

5,500 LEK

Orë druri me sirtar

Orë druri me sirtar është një dhuratë e përshtatshme për marrëdhënie të cilat nuk zbehen nga koha.E ..

4,000 LEK

Pikturë "Fole dashurie" Të Reja

Pikturë "Fole dashurie"

Se ti... je zog i shpirtit tim, foleja ime e ngrohte.Kanavac i pikturuar, ku foleja eshte ndertuar n..

3,000 LEK

Set i gotave te shampanjes

Ky set  eshte i pershtatur per momentin e celebrimit te marteses, kur cifti shkemben una..

8,500 LEK

Shamia e vajzës nuse për nënën e vetë

Asnjë vajzë nuk do shkonte nuse pa thënë disa fjalë në momentin e ndarjes. Ajo në ditën e saj t..

3,200 LEK

Trung druri i prere me mesazh, dhe anije druri

Trung druri i prere ne permasen relative 30 cm diameter, i thare  dhe i llakosur... sherben s..

5,500 LEK