Dhurata për Vitin e Ri


Shfaq:
Rendit Nga:

Punim i qëndisur ne kornizë

Punimi eshte i realizuar me qendisje dore.Ka dimensionin e diametrit 18 cm.Per ta personalizuar, tek..

2,200 LEK

Senduk i surprizave - versioni:2

Produkti senduku i surprizave kesaj here ka nje mbushje ndryshe. te gjitha ne permbajtje kane mesaz..

4,000 LEK

"Diamanti im"

A keni dike shume me te cmuar se diamantet?Kjo dhurate merr vlere te vecante kur personalizohet sipa..

3,300 LEK

"Engjëlli im"

Nje dhurate unike per personin qe e konsideroni "Engjëlli im" !Telajo e pikturuar ne baze te si..

6,500 LEK

"Shoku i zemrës"

Ai "Shoku i zemrës" do ju shetise ne rruget e preferuara dhe ju do dashuroheni.Nje dhurate emoc..

1,500 LEK

"Ujë & zjarr"

Çdo çift është një kombinim ujë - zjarr, se ndryshe nuk funksionon.Pikturë në akrilik, në fibër drur..

4,500 LEK

Bllok shënimesh (organizues)

Te gjitheve na duhet ta kemi me vete !Ky bllok  shënimesh (organizues) , eshte i vecante d..

2,500 LEK

Boksera te personalizuar per meshkuj

Nëse dhurata e Shën Valentinit duhet te jete diçka ngacmuese, erotike, ndjellëse, atëhere ja një pro..

1,800 LEK

Buqetë me trëndafila të kuq

A doni ta lumturoni ate, te "cmenduren" pas luleve?Epo kjo eshte buqeta e duhur, impresionuese.Me pa..

6,000 LEK

Globi i dëshirave

A keni ju dëshira në këtë fundvit, për të bërë veten tuaj më të mirë dhe rrjedhimisht një botë më të..

3,000 LEK

Instalacion "Dimri me ty"

Dashuri, eshte shume ftohte jashte !Instalacion "Dimri me ty" eshte ideja e rradhes qe sollem se fun..

4,000 LEK

Jastëk "To the moon and back"

Ti je drita qe ndricon shpirtin tim ! Je dielli, hena dhe gjithe yjet e mi !Jastëk "To the moon and ..

2,000 LEK

Jastëk diell

"Ti je dielli i diteve te mia "!Nje jastek i vecante per personin qe ngroh ditet e tua. Jastek ne fo..

2,700 LEK

Jastëk i sublimuar për gjyshen

Asgjë nuk i ngjan përqafimeve të saj, dhe asgjë nuk mund të jetë kaq e ëmbël sa gjyshja.Mbart mbi su..

2,500 LEK