Shef kuzhine


Shfaq:
Rendit Nga:

Derrase kuzhine

Dërrase gatimi me përmasat 30 x 45 cm, me një dizenjim unik ( duhet ti saktësoj nesër permasat)&nb..

4,500 LEK

Lugë druri

Cilin do zgjidhnit te ngacmonit ne lidhje me ushqimin?Me siguri ate qe gatuan shpesh per ju dhe norm..

1,000 LEK

Set me lugë druri të personalizuara

Një dhuratë për ata qe e dashurojnë kuzhinen !Set me lugë druri , te cilat personalizohen sipas kërk..

5,500 LEK