Dedikuar familjes


Shfaq:
Rendit Nga:

Album handmade

Album handmade- nje bllok unik , dhuruar me plot ndjesi brenda.Blloku për ditar ose album, është një..

2,800 LEK

Ambazhur i personalizuar (2)

Abazhuri juaj mund të duket kaq i vecantë dhe të flasë bukur.Mund ta personalizoni sipas deshirës, m..

5,000 LEK

Art në gur "Familja"

Familja eshte gjeja me e cmuar qe na eshte dhene .Art në gur "Familja"- eshte nje krijim emocionues ..

5,000 LEK

Art në gur "Kënga e dashurisë"

Simbolika e zogjve të dashuruar që gëzueshëm ndërtojnë një fole, vjen si instalacion me gur e dru në..

4,500 LEK

Gur vullkanik "Dritëz"

...sepse ti je pika ime e referimit...Gur vullkanik, i personalizuar në imazh dhe shkrim. Tregohuni ..

1,500 LEK

Gushore per beba vajza

Gushore te personalizuara per bebe vajzaPermasa 20 x 30 cmE personalizueshme ( te vendoset teksti pe..

700 LEK

Gushore per bebe djem

Permasa 20 x 30 cmE personalizueshme ( te vendoset teksti personal ne nje hapesire)Ngjyrat e gushore..

700 LEK

Instalacion "Mami dhe vajza"

Ti je buzëqeshja e shpirtit tim të qetë, mam'Instalacion "Mami dhe vajza"-është realizuar me gurë dh..

5,000 LEK

Kompozim " E ëmbla gjyshe "

Për më të thjeshtat e më të dhembshurat, të ëmblat , gjyshet qe ju duan me shpirt.Kompozimi " E ëmbl..

6,800 LEK

Kompozim "Aroma e Krishtlindjes "

Nje prekje e natyres, krijuar nga duart tona, per te gjetur aty larmishmeri detajesh,  te kuqen..

4,000 LEK

Kompozim "Best Brother"

Këtë kompozim e kemi quajtur " Best Brother ".Detaji më i veçantë : Doza e lartë e dashurisë e një m..

13,500 LEK

Kompozim "Drita e festave"

Kete fundvit , shkelqeni driten tuaj !Ne vijme me kompozime te vecanta, per tavolinen tuaj, qe te ke..

3,300 LEK

Kompozim "Në shtëpinë e re"

Kompozim "Në shtëpinë e re" - Një krijim dashurie si ogur i mbarë për hyrje në shtëpinë e re!Pe..

3,800 LEK

Kornizë druri Mom

Korniza Mom është punim artizanal druri, e personalizueshme sipas kërkesave .Çmimi : 3800 leke te re..

3,800 LEK

Krijim artizanal dedikuar gjyshit

Përqafimi yt është vendi me i rehatshëm në botë, ku unë ndjej ngrohtësi. Fjalët e tua janë më të zgj..

9,000 LEK