Punime prej druri


Shfaq:
Rendit Nga:

Çibuk duhani i personalizuar

Ne çmim perfshihet kutia prej druri e personalizuar nje çibuk dhe nje ndezës çakmak. I realizuar me ..

5,000 LEK

Senduk i surprizave

Dhurata ka kater elemente, por qe mund te ndryshohen, zevendesohen apo shtohen. Senduku prej druri ..

4,000 LEK

Senduk i surprizave - versioni:2

Produkti senduku i surprizave kesaj here ka nje mbushje ndryshe. te gjitha ne permbajtje kane mesaz..

4,000 LEK

Yll druri i dedikuar

Cmimi: 1500 leke te reja Ngjyra: e bardhe, natyrale bezhe, ose kafe Permasat: 10 x 10 cm. I dedi..

1,500 LEK

Derrase kuzhine

Dërrase gatimi me përmasat 30 x 45 cm, me një dizenjim unik ( duhet ti saktësoj nesër permasat)&nb..

4,500 LEK

Dhuratë e personalizuar artizanale për diplomim

Për profesionistët e ardhshëm ose aktuale në fushën e manaxhimit të biznesit dhe financave, një zg..

8,500 LEK

Kompozim plot dashuri

Të premtoni hënën dhe yjet ju ka ndodhur të gjithëve.Ta duash dikë me shumë pasion , do të thotë "de..

10,900 LEK

Kornizë druri Mom

Korniza Mom është punim artizanal druri, e personalizueshme sipas kërkesave .Çmimi : 3800 leke te re..

3,800 LEK

Krijim druri "Babi dhe Djali"

Do të jem gjithmonë aty për ty Fjale dashurie nga babi :)Nje dhurate e vecante dhe emocionuese...

4,500 LEK

Libër druri " Babi im" Të Reja

Libër druri " Babi im"

-Baballarët emocionohen kur vajzat e tyre, i zgjedhin fjalët me aq kujdes dhe ua dedikojnë gjithë da..

7,500 LEK

Papirus printim ne dru.

Papirus printim në dru është produkt artizanal realizuar nga druri.Çmimi 2000 leke.Permasat 20cm x 3..

2,000 LEK

Shenjues libri

Ja nje dhurate e kendshme per mikun tuaj qe e ka pasion leximin.Nje shenjeues libri i personalizuar ..

1,200 LEK

Stilolaps me kuti druri

Stilolaps me kuti druri është ndër produktet që ne e sugjerojmë jo vetëm si dhuratë zyrtare, por edh..

2,000 LEK

Trung druri i prere me mesazh, dhe anije druri

Trung druri i prere ne permasen relative 30 cm diameter, i thare  dhe i llakosur... sherben s..

5,500 LEK

Zemër druri me aplikacion 3 dimensional

Të premtoni hënën dhe yjet ju ka ndodhur të gjithëve.Ta duash dikë me shumë pasion , do të thotë "de..

3,000 LEK