Të Qëndisura


Shfaq:
Rendit Nga:

Jastek i qendisur me dorë, punim kryq

Jasteku eshte i realizuar ne menyre artizanale, qëndisur me dorë ne punim kryq.Permasat e jas..

4,500 LEK

Jastek ne forme zemre me mesazh te qendisur

Dhurata eshte nje jastek zemer i qedisur me dore Jasteku eshte i punuar me cope lino te qepur e ..

3,500 LEK

"Shtëpia ime në zemrën tënde"

"Shtëpia ime në zemrën tënde -fjalë të vërteta dashurie të qëndisura në këtë gjergjef, për personin ..

2,500 LEK

Gushore per beba vajza

Gushore te personalizuara per bebe vajzaPermasa 20 x 30 cmE personalizueshme ( te vendoset teksti pe..

700 LEK

Gushore per bebe djem

Permasa 20 x 30 cmE personalizueshme ( te vendoset teksti personal ne nje hapesire)Ngjyrat e gushore..

700 LEK

Jastek i qendisur me makine

Dhurata eshte nje jastek i qendisur.Materiali i copes pambukPermasat 40 x 40 cmI personalizueshem si..

3,000 LEK

Jastek i qendisur per ditelindje

Jasteku eshte një punim i veçante artizanal,  i realizuar me punim dore ( qendisje pune kryq), ..

4,500 LEK

Jastek i qendisur per mamin

Nje dhurate e personalizuar per mamin. Jasteku ka permasat 45 x 45 cm, eshte i qendisur me makine, n..

3,500 LEK

Jastek i qendisur per mamin

Jasteku eshte nje dhurate unike  dedikuar mamit, punuar me qendisje. Tekstin ju mund ta mo..

3,500 LEK

Kulete tualeti e personalizuar

Kjo dhurate eshte krijim origjinal, ideuar dhe realizuar nga stafi yne.Eshte konceptuar per perdorim..

2,200 LEK

Zemer e personalizuar me qendisje

Produkti eshte i realizuar me punum dore, i qendisur me mesazh te personalizueshem. Ngjyra e copes ..

1,000 LEK