Dhurata për miqtë (shokun/shoqen)


Shfaq:
Rendit Nga:

Çakmak metalik i zi (me rezistencë)

Ti ndez zemrën time !Këto dhe shume dedikime të tjera mund ti dhuroni nepermjet ketij cakmaku m..

2,700 LEK

Ditari i dëshirave

Ditari i perrallave moderne !E kemi quajtur ditari i deshirave , qe ta ruani si dicka te cmuar.Thone..

2,500 LEK

Fjongo e dedikuar me mesazh (5-6 fjale) ne lazer

Nje dhurate e vogel, simbolike qe mban peshe te madhe dashurie, qe arrihet nga dedikimi juaj. N..

400 LEK

Glob kristal

Doni qe t'ia beni dikujt boten me te bukur me nje dhurate te vecante e simbolike ?Ju sugjerojme kete..

4,500 LEK

Gur "shëtitja e preferuar"

A nuk është e mrekullueshme për shëtitje natyra ?Shtojini jetë kësaj mrekullie që ju është dhënë!&nb..

1,200 LEK

Gur vullkanik

Për mikeshën më të mirë !Po ju cfare do i thonit?Guri vullkanik ka nje forme interesante dhe eshte d..

2,500 LEK

Jastek i qendisur me makine

Dhurata eshte nje jastek i qendisur.Materiali i copes pambukPermasat 40 x 40 cmI personalizueshem si..

3,000 LEK

Jastek i qendisur per ditelindje

Jasteku eshte një punim i veçante artizanal,  i realizuar me punim dore ( qendisje pune kryq), ..

4,500 LEK

Kalendar

Kalendari eshte i personalizueshem me imazhin tuaj qe vjen i ngarkuar ne hapesiren perkatese. Ne nde..

600 LEK

Kanavace e prituar

Punimi eshte i grafikuar dhe printuar ne permasa te kerkuara nga ju. Teksti dhe fotoja juaj dizenj..

2,500 LEK

Kartë dashuri (versioni 2)

Kjo  karte nuk skadon kurre, kredit ka dashurine.Nje ide e vecante, e realizuar ne plastike e c..

1,000 LEK

Kartolinë gjethe

Kartolinat e veçanta këtë sezon , gjethe natyrale të pikturuara, mund të shoqërojnë dhuratat edhe ko..

400 LEK

Kartolinë pikturë

A nuk jane detajet e vogla me te bukurat?Nje kartoline pikture ne telajo.E personalizueshme sipas ke..

1,000 LEK

Kitarë e personalizuar

Bota është plot muzikë për ata që dinë të dëgjojnë Kitarë e personalizuar me dedikim sipas..

1,500 LEK

Kohëmatësi me rërë

A bëni ju maksimumin per te larguar castet fluturake të mërzisë suaj !? Apo mbyteni , duke e shtuar,..

2,500 LEK