Dhurata për miqtë (shokun/shoqen)


Shfaq:
Rendit Nga:

Libër druri për miqtë

I realizuar me punim artizanal. Libri i shkruar me tekniken e pirografise.Permasat 25 x 35 cmTeksti..

6,500 LEK

Lugë druri

Cilin do zgjidhnit te ngacmonit ne lidhje me ushqimin?Me siguri ate qe gatuan shpesh per ju dhe norm..

1,000 LEK

Mesazh ne kokerr arre

Mesazhi personal shkruhet ne leter papirusi me 3 cm. Ne levoren e arres, te ngjyrosur vendoset mesa..

500 LEK

Ore druri e personalizuar

Për ata që janë shumë të organizuar me kohën, dhe i japin vlerë çdo minuti...Bëni të mundur që fusha..

2,000 LEK

Orë e personalizuar (kristal)

Koha nuk matet nga minutat por nga momentet !Një mënyrë unike për të shprehur mirënjo..

9,000 LEK

Orë e sublimuar në gur vullkanik

Një orë që të frymëzon ! Me stil , detaje interesante dhe shumë motivuese. E personalizueshme ..

2,500 LEK

Orë helikopter

Një "Orë helikopter" që rri bukur në cdo tryezë , kryesisht për ata njerëz që i dashurojnë fluturime..

9,500 LEK

Orë kristal e personalizuar

Koha nuk matet nga minutat por nga momentet !Një mënyrë unike për të shprehur mirënjo..

9,000 LEK

Orë kristali e personalizuar

Koha nuk matet nga minutat por nga momentet !Një mënyrë unike për të shprehur mirënjo..

9,000 LEK

Orë qelqi e sublimuar.

Je më tepër se një rrahje zemre !Info mbi produktin: Orë qelqi e sublimuar.Përmasat : 20 cm diametri..

1,900 LEK

Organizues për tavolinë pune

Dhurata e duhur per nje tavoline zyre eshte tek ne.Nje organizues mjaft i mire per mjetet qe mbani..

6,500 LEK

Pasqyre e personalizuar

Nje pasqyre magjike qe cdo dite lexon nje mesazh te bukur per ty !Nje dhurate ideale per mamin, motr..

5,500 LEK

Peshore drejtesie

Nuk mund te peshojme gjerat me te cmuara ne jete... Por po ju sjellim nje simbol te barazpeshes, eku..

5,500 LEK

Pikturë "Kali"

Pikturë "Kali"- është  një krijim frymëzuar nga dashuria për këtë kafshë dhe simbolika e t..

4,500 LEK

Pikturë "Kërcim në shi"

Ndërsa pret të kalojë stuhia, mëso të kercesh në shi.Pikturë në akrilik, një dhuratë e personalizuar..

5,000 LEK