Dhurata për miqtë (shokun/shoqen)


Shfaq:
Rendit Nga:

Pikturë "Miqësia"

Miqësitë e mira janë si thesar, asgjë nuk mund t'i zevendësojë !Pikturë në akrilik, shoqëruar me det..

5,000 LEK

Pllakadë druri

A jeni per nje dhurate serioze , qe ka peshe te madhe edhe emocionale, dhe vleresim per dike ?Dediko..

5,000 LEK

Portofol lëkurë artizanal (për femra)

Nga punishtja jone e kreativitetit, portofol artizanal, 100% artizanal.I personalizueshem ne ngjyre ..

4,500 LEK

Portofol lëkurë artizanal (për meshkuj)

Nga punishtja jone e kreativitetit, portofol artizanal, 100% artizanal.I personalizueshem ne ngjyre ..

4,500 LEK

Sënduk me foto

Kujtimet vlejne me shume se nje thesar !Ruajini bukur, ne kete senduk.Nje dhurate e pershtatshme per..

1,800 LEK

Sënduk me foto (versioni 2)

Kujtimet vlejne me shume se nje thesar !Ruajini bukur, ne kete senduk.Nje dhurate e pershtatshme per..

2,800 LEK

Set "Glob & Pen"

Një dhuratë që çdo tryezë pune do e dëshironte.Ky set zyre personalizohet me foton dhe/ose dedikimin..

2,500 LEK

Set bllok dhe stilolaps Të Reja

Set bllok dhe stilolaps

Set bllok dhe stilolaps vjen në mënyrë të vecantë , ku blloku i ka fletët e zeza, dhe stilolapsi shk..

2,500 LEK

Set stilolapsash druri

Deshironi nje dhurate falenderuese, shprehese te mirenjohjes, per diplomim, mesues, miq etj?Ky set s..

3,000 LEK

Set zyre kristal , i sublimuar

Një dhuratë që çdo tryezë pune do e dëshironte.Ky set zyre personalizohet me foton dhe/ose dedikimin..

4,000 LEK

Shenjues libri

Ja nje dhurate e kendshme per mikun tuaj qe e ka pasion leximin.Nje shenjeues libri i personalizuar ..

1,200 LEK

Shishe vere e personalizuar

Vera është shoqëruesja juaj më e mirë e momenteve me intime, e celebrimeve dhe e darkave romantike..

1,500 LEK

Stilolaps i personalizuar

Per te firmosur suksese, nje dhurate simbolike e pershtatshme !Cmimi 1200 leke te reja.Koha e realiz..

1,200 LEK

Stilolaps me kuti druri

Stilolaps me kuti druri është ndër produktet që ne e sugjerojmë jo vetëm si dhuratë zyrtare, por edh..

2,000 LEK

String Art

Rrugëtimin tuaj te jetës  zbrazeni nga gjithcka qe e ben te merzitshem , dhe mbusheni plot opti..

5,500 LEK