Dhurata për miqtë (shokun/shoqen)


Shfaq:
Rendit Nga:

Trofe "Ylli im"

Te gjithe kemi nevoje per ate shkelqim qe buron nga njeriu me i dashur per ne.Dedikojeni bukur, sic ..

5,000 LEK

Trofe kristal i gravuar

Percillni emocion dhe dhuroni nje mesazh te vecante.Ju sjellim kete trofe kristali si dhurate te per..

3,000 LEK

Trofe kristali

Percillni emocion dhe dhuroni nje mesazh te vecante.Ju sjellim kete trofe kristali si dhurate te per..

3,000 LEK

Trofe luan

Figura e luanit, simbol për ata që kanë shpirtin luftarak, pozitiv për miqtë e familjen & merito..

5,500 LEK

Trung druri i prere me mesazh, dhe anije druri

Trung druri i prere ne permasen relative 30 cm diameter, i thare  dhe i llakosur... sherben s..

5,500 LEK

Varëse çelësash album

Nje album do të jetë ne duart tuaja çdo ditë me vete!I gdhendur në kopertinë me dedikimin tuaj, me 1..

1,500 LEK

Varëse celësash druri

Nje dhurate simbolike , dhe e bukur.Dikush mund te ruaje nje kujtim te vecante, pasi eshte dedikimi ..

1,800 LEK

Varëse çelësash metalike e zezë

Për ti kujtuar dikujt që e doni shumë dhe mezi prisni të kthehet në shtëpi, dhurojini një varëse cel..

2,000 LEK

Varese celesash set, puzzel zemer

Permasat e medalionit 35 x 20 x 5 mm; gjatesia se bashku me zinxhirin 13 cm. Materiali i produktit ..

5,000 LEK