Art në gur

Art në gur


Ti dhe une në një dimension tjetër, pas disa jeteve dashuri! A besoni në dashurinë e përjetshme? Një dhuratë unike, krijim artistik me gurë. Një simbol i dashurisë që zgjat përgjithmonë. Për një premtim përtej te zakonshmes, zgjidhni këtë dhuratë për personin që e dashuroni çdo ditë. Punimi realizohet me personalizim sipas kërkesës suaj. Dedikimi mund të bëhet direkt në kornizë ose në gjethe. Korniza e madhe ka dimensione: 42x24x3 cm. Korniza e vogël: 34x27x3 cm Ne pershkrim vini ne dukje dhe perzgjedhjen e kornizes. Cmimi 4500 leke. Koha e realizimit 3-4 dite.

Krijimi mund të marrë përmasa e tematika të reja në bazë kërkesës, konsultohuni me ne për çdo rast. 
Realizohet brenda 24- 48 orësh.
Postojmë në çdo qytet, me tarifë shërbimi 200 lekë, edhe në Kosovë , 5 euro. 
Oazi festiv është një punishte kreativiteti që çdo dhuratë e krijon duke pasur parasysh emocionin që përcjell , në një situatë dhe marrëdhënie personale. Në bashkëpunim me ju ne krijojmë dhuratën unike. 
Dhuro edhe ti ndjesi si ato të tuat, krijo si asnjëherë dhurata me dashuri. 


Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
    Shume mire           Mire

  • Shikuar: 387
  • Kodi Produktit: GUR-002
  • Sasia Stok: Ne stok
  • 4,500 LEK

Opsionet e Disponueshme

Etiketat: Art, gur, dashuri