"Engjëlli im"

"Engjëlli im"

Nje dhurate unike per personin qe e konsideroni "Engjëlli im" !

Telajo e pikturuar ne baze te situates tuaj konkrete, e shoqeruar me krahe engjelli punuar ne menyre artizanale dhe personalizuar me fotot dhe dedikimet tuaja(8 ne total).

Mund ta dhuroni per mamin, te dashuren, nje mikeshe, femije etj...

Permasat 30x30 cm.

Cmimi 6500 leke te reja.

Koha e realizimit rreth nje jave.

Krijimi mund të marre përmasa e tematika të reja në bazë kërkesës, konsultohuni me ne për çdo rast. 
Postojmë në çdo qytet, me tarifë shërbimi 200 lekë, edhe në Kosovë , 5 euro. 

Oazi festiv është një punishte kreativiteti që çdo dhuratë e krijon duke pasur parasysh emocionin që përcjell , në një situatë dhe marrëdhënie personale. Në bashkëpunim me ju ne krijojmë dhuratën unike. 
Dhuro edhe ti ndjesi si ato të tuat, krijo si asnjëherë dhurata me dashuri. 

Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
    Shume mire           Mire

  • Shikuar: 394
  • Kodi Produktit: ANG-001
  • Sasia Stok: Ne stok
  • 6,500 LEK

Opsionet e Disponueshme

Etiketat: pikture, engjell, mami, motra, femije