20 arsyet pse të dua

20 arsyet pse të dua

Në fakt dashuria nuk njeh arsye, por ju zgjidhni disa mesazhe të vecanta që doni të shprehni :)

Produkti permban shishen ne forme zemre te personalizuar, dhe 20 papiruse. Dedikuar sipas kerkeses.

Dimensionet : 12x12x3 cm.
Çmimi i produktit 3000 lekë të reja.
Realizohet brenda 48 -72 orësh.
Postojmë në çdo qytet, me tarifë shërbimi 200 lekë, edhe në Kosovë , 5 euro. 
Oazi festiv është një punishte kreativiteti që çdo dhuratë e krijon duke pasur parasysh emocionin që përcjell , në një situatë dhe marrëdhënie personale. Në bashkëpunim me ju ne krijojmë dhuratën unike. 
Dhuro edhe ti ndjesi si ato të tuat, krijo si asnjëherë dhurata me dashuri.

Krijimi mund të mbajë tematika të reja në bazë të kërkesës, konsultohuni me ne për çdo rast. 

Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
    Shume mire           Mire

  • Shikuar: 458
  • Kodi Produktit: ARS-001
  • Sasia Stok: Ne stok
  • 3,000 LEK

Opsionet e Disponueshme

Etiketat: dashuri, arsye, Shen Valentin, pervjetor