"Lundrim dashurie"

"Lundrim dashurie"

Një shpirt i dashuruar, lundron milje larg, dhe jeton i lirë nga frikërat, i joshur për aventura, zbulime, pasione... por gjithmonë kthehet të pushoje në qetësinë e sigurinë që i fal shpirti binjak! 

Info mbi produktin: Pikturë në dru edhe aplikim me copëza druri për ndërtimin 2D të anijes. 
Përmasat 30 x 30 cm.
Çmimi i produktit 5500 lekë të reja.
Krijimi mund të marri përmasa e tematika të reja në bazë kërkesës, konsultohuni me ne për çdo rast. 
Realizohet brenda 48-72 orësh.
Postojmë në çdo qytet, me tarifë shërbimi 200 lekë, edhe në Kosovë , 5 euro. 

Oazi festiv është një punishte kreativiteti që çdo dhuratë e krijon duke pasur parasysh emocionin që përcjell , në një situatë dhe marrëdhënie personale. Në bashkëpunim me ju ne krijojmë dhuratën unike. 
Dhuro edhe ti ndjesi si ato të tuat, krijo si asnjëherë dhurata me dashuri. 

Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
    Shume mire           Mire

  • Shikuar: 513
  • Kodi Produktit: PIC-011
  • Sasia Stok: Ne stok
  • 5,500 LEK

Opsionet e Disponueshme

Etiketat: pikturë, art, dru, anije, lundrim, dashuri, Shen Valentin, përvjetor