Bluza set te dedikuara

Bluza set te dedikuara

Bluza te bardha ne set , te dedikuara sipas kerkeses tuaj.

Cmimi 3200 leke per setin. 

Materiali pambuk.

Masat e bluzave, small, medium ose large.

Koha e realizimit 48 ore.

Krijimi mund të marrë përmasa e tematika të reja në bazë kërkesës, konsultohuni me ne për çdo rast. 
Postojmë në çdo qytet, me tarifë shërbimi 200 lekë, edhe në Kosovë , 5 euro. 
Oazi festiv është një punishte kreativiteti që çdo dhuratë e krijon duke pasur parasysh emocionin që përcjell , në një situatë dhe marrëdhënie personale. Në bashkëpunim me ju ne krijojmë dhuratën unike. 
Dhuro edhe ti ndjesi si ato të tuat, krijo si asnjëherë dhurata me dashuri. 

Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
    Shume mire           Mire

  • Shikuar: 1711
  • Kodi Produktit: PDS-009
  • Sasia Stok: Ne stok
  • 3,200 LEK

Etiketat: bluza, dashuri, cift