Busull edhe varëse çelësash në kuti dhuratash

Busull edhe varëse çelësash në kuti dhuratash

Ky produkt përmban një kuti dhuratash e punuar në menyrë artizanale, një busull druri dhe një varëse celësash.

Meqë busulla është objekt që shërben për orientim ne e sugjerojmë si dhuratë ideale për dashurinë tuaj , duke treguar kështu "drejtimin" që zemra juaj ka zgjedhur.

Dimensionet e busullës : 10cm x 10 cm x 2 cm

Dimensionet e varëses së celësave : 3.5cm x 2.5 cm x 0.5 cm
Dimensionet e kutisë : 10cm x 16 cm x 3cm

Çmimi : 4200 leke te reja 

Krijimi mund të marrë përmasa e tematika të reja në bazë kërkesës, konsultohuni me ne për çdo rast. .
Postojmë në çdo qytet, me tarifë shërbimi 200 lekë, edhe në Kosovë , 5 euro. 
Oazi festiv është një punishte kreativiteti që çdo dhuratë e krijon duke pasur parasysh emocionin që përcjell , në një situatë dhe marrëdhënie personale. Në bashkëpunim me ju ne krijojmë dhuratën unike. 
Dhuro edhe ti ndjesi si ato të tuat, krijo si asnjëherë dhurata me dashuri


.

Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
    Shume mire           Mire

  • Shikuar: 2770
  • Kodi Produktit: KUT-M03
  • Sasia Stok: Ne stok
  • 4,200 LEK

Opsionet e Disponueshme

Etiketat: varese çelësash, busullë, handmade