"Ujë & zjarr"

"Ujë & zjarr"

Çdo çift është një kombinim ujë - zjarr, se ndryshe nuk funksionon.

Pikturë në akrilik, në fibër druri 30 x 30 cm, një dhuratë e personalizuar e realizueshme në kontekste të reja.
Cmimi i produktit 4500 lek
ë të reja.

Realizohet brenda 4 ditësh. 
Postojmë në çdo qytet, me tarifë shërbimi 200 lekë, edhe në Kosovë , 5 euro. 

Oazi festiv është një punishte kreativiteti që çdo dhuratë e krijon duke pasur parasysh emocionin që përcjell , në një situatë dhe marrëdhënie personale. Në bashkëpunim me ju ne krijojmë dhuratën unike. 
Dhuro edhe ti ndjesi si ato të tuat, krijo si asnjehere dhurata me dashuri.

Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
    Shume mire           Mire

  • Shikuar: 230
  • Kodi Produktit: ZJA-001
  • Sasia Stok: Ne stok
  • 4,500 LEK

Opsionet e Disponueshme

Etiketat: dashuri, penel