Art në gur "Kënga e dashurisë"

Art në gur "Kënga e dashurisë"

Simbolika e zogjve të dashuruar që gëzueshëm ndërtojnë një fole, vjen si instalacion me gur e dru në një dhuratë shumë të veçantë dedikuar dashurisë, jetës bashkëshortore, prindërve! 
Krijim në instalacion me gur, dru dhe vizatim, projekt unik që mund të përshtatet në çdo rast sipas situatave personale. 
Përmasa e kornizes 42 x 24 cm, 
Çmimi i produktit 4500 lekë të reja.

Koha e realizimit rreth 5 dite.

Krijimi mund të marrë përmasa e tematika të reja në bazë kërkesës, konsultohuni me ne për çdo rast. 
Realizohet brenda 24- 48 orësh.
Postojmë në çdo qytet, me tarifë shërbimi 200 lekë, edhe në Kosovë , 5 euro. 
Oazi festiv është një punishte kreativiteti që çdo dhuratë e krijon duke pasur parasysh emocionin që përcjell , në një situatë dhe marrëdhënie personale. Në bashkëpunim me ju ne krijojmë dhuratën unike. 
Dhuro edhe ti ndjesi si ato të tuat, krijo si asnjëherë dhurata me dashuri. 


Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
    Shume mire           Mire

  • Shikuar: 372
  • Kodi Produktit: ZOG-001
  • Sasia Stok: Ne stok
  • 4,500 LEK

Opsionet e Disponueshme

Etiketat: dashuri, familje, art, gur