Kompozim për një Zotëri elegant

Kompozim për një Zotëri elegant

Një kompozim për t'u shijuar përtej momentit surprizues.

Ne jua mundësojmë në elemente origjinale, të personalizuara dhe të servirura në mënyrën më elegante.

Ky kompozim përmban : Pije whiskey me etiketë të personalizuar , gotë Whiskey të personalizuar, kollare të personalizuar, kristal të personalizuar me foto ose tekst( mund të zgjidhni një kristal të përshtatshëm sipas dëshires tuaj zëvendësues ) , kuti me etiketë të personalizuar , puro, arra dhe lule dekorative.

Ju mund të ndryshoni këtë kompozim, duke zgjedhur elementë të tjerë përbërës dhe dekorativë. Çmimi pas kësaj rivlerësohet.

E sugjerojmë këtë kompozim si ide dhurate elegante dhe të përshtatshme për një Zotëri plot klas.

Cili është në mendjen tuaj ? :)

Përmasat e kristalit në këtë kompozim : diametri 10 cm, trashësia 2 cm.

Çmimi : 18500 lekë

Koha e realizimit 48-72 orë.Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
    Shume mire           Mire

  • Shikuar: 2365
  • Kodi Produktit: AES-004
  • Sasia Stok: Ne stok
  • 18,500 LEK

Opsionet e Disponueshme

Etiketat: kompozim, , kristal, pije