Gur vullkanik

Gur vullkanik

Për mikeshën më të mirë !

Po ju cfare do i thonit?

Guri vullkanik ka nje forme interesante dhe eshte dizenjuar me nje grafike te vecante.

Dedikimi ndryshon sipas kërkesës tuaj.

Permasat 30x30 cm.

Koha e realizimit 24-48 orë.


Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
    Shume mire           Mire

  • Shikuar: 1325
  • Kodi Produktit: ROC-002
  • Sasia Stok: Ne stok
  • 2,500 LEK

Opsionet e Disponueshme

Etiketat: gur, grafike