Kohëmatësi me rërë

Kohëmatësi me rërë

A bëni ju maksimumin per te larguar castet fluturake të mërzisë suaj !? Apo mbyteni , duke e shtuar, edhe me teper peshen !

Thjesht një rrotullim , lojë e mendjes , reflektim dhe ju keni në dorë emocionin tuaj !

Personalizimi vjen i ndare ne 2 pjese.

Dimensionet 20x11x 6cm.

Çmimi : 2500 leke

Koha e realizimit ; 2 dite


Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
    Shume mire           Mire

  • Shikuar: 1589
  • Kodi Produktit: SAN-001
  • Sasia Stok: Ne stok
  • 2,500 LEK

Opsionet e Disponueshme

Etiketat: klepsidra, ore rere, kohematesi