Kompozim bimë sukulente në qelq

Kompozim bimë sukulente në qelq

Nje kompozim krijuar nga dashuria dhe pasioni.

ky krijim i sjelle ne menyre te vecante, permban bime sukulente ne qelq.

Dhurate elegante per dike qe doni ta beni te ndjehet special.

Delikate dhe e bukur sa nuk thuhet.

Cmimi 5000 leke.

Koha e realizimit 24 ore.

Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
    Shume mire           Mire

  • Shikuar: 699
  • Kodi Produktit: KBS-001
  • Sasia Stok: Ne stok
  • 5,000 LEK

Etiketat: Kompozim, bime, qelq