Kompozim "Prekja e shpirtit"

Kompozim "Prekja e shpirtit"

Çfarë të doni ju mund të ketë brenda, një kompozim që do rrijë si një kujtim i vyer për shumë gjatë!

Ne e kemi fantazuar si një bukuri të përkryer mes orientit dhe prekjes së shpirtit me simbolikat e një engjëlli, trëndafilave të përjetshëm, arra, fruta të thata, erëza e mesazhe në papiruse!

Mund te jepni 10 mesazhe per papiruse.

Cmimi 6500 leke.

Koha e realizimit; 48 ore

Shkruani nje pershtypje

Vini Re: HTML nuk eshte perkthyer!
    Shume mire           Mire

  • Shikuar: 874
  • Kodi Produktit: KOM-009
  • Sasia Stok: Ne stok
  • 6,500 LEK

Opsionet e Disponueshme

Etiketat: kompozim, lule, qelq